Pracownik Produkcji

 

Dołącz do zgranego zespołu
i twórz technologie jutra.

Toyota jest symbolem doskonałej jakości i najwyższych standardów, nie tylko jako producent samochodów, ale także jako pracodawca. Nasi pracownicy cenią sobie atmosferę, wzajemne wsparcie i poczucie, że ich praca przekłada się na sukces firmy.* Jeśli chcesz dołączyć do lidera branży motoryzacyjnej i wesprzeć nas swoim doświadczeniem, zgłoś się już teraz. 

 PRACOWNIK PRODUKCJI
(montaż, obróbka, odlewnia, kontrola jakości, logistyka wewn.)

Praca na tym stanowisku polega na obsłudze maszyn, urządzeń i przyrządów pomiarowych na linii produkcyjnej silników samochodowych i wymaga zdolności manualnych oraz gotowości do pracy 3 zmianowej.

Aby dołączyć już teraz:

1. Kliknij "Aplikuj" i wypełnij formularz - możesz zrobić to już teraz! Nie masz CV? Nie szkodzi, wszystkie dane możesz podać w formularzu aplikacyjnym online.

2. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego zwiedzisz naszą fabrykę i spotkasz się z nami.

3. W ciągu kilku dni od spotkania otrzymasz od nas informację zwrotną.

O tym, jak wygląda rekrutacja do Toyoty, przeczytasz tutaj.

Dlaczego warto? Zobacz co oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (przez agencję pracy tymczasowej Adecco,  Randstad lub bezpośrednio przez TMMP);
 • w zależności od doświadczenia i umiejętności wynagrodzenie już od 5550 zł do 5810 zł brutto (składniki wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze, system premiowy, dodatek za pracę w nocy**) na start. Nasze wynagrodzenia podnosimy co rok!

 • doskonała organizacja pracy i wysoki poziom obsługi pracowników (łatwy dostęp do informacji i narzędzi, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony serwisowane przez firmę, regularne badania opinii pracowniczej, gabinet medyczny dostępny całą dobę);
 • uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa;
 • pakiet szkoleń z zakresu TPS (Systemu Produkcyjnego Toyoty) prowadzonych przez doświadczonych trenerów;
 • prywatna opieka medyczna, akcje pro-zdrowotne oraz ubezpieczenie na życie;
 • dofinansowane posiłki (posiadamy stołówkę z własną kuchnią, a koszt dwudaniowego obiadu to około 5-6 zł), bezpłatna kawa, herbata  dla pracowników;
 • świadczenia świąteczne i okolicznościowe;
 • dofinansowane dojazdy do pracy z wybranych kierunków (Strzelin, Oława, Brzeg, Namysłów, Bierutów, Oleśnica, Grodków, Wrocław); koszt: ok. 20 zł/miesiąc.

Dlaczego warto? Zobacz co oferujemy:

Zadzwoń: 882 797 879 (Dział Personalny, pon.-pt., godz. 8-16).

Odwiedź:

* na podstawie badania opinii pracowniczej, październik 2021:

 • "Mój przełożony traktuje mnie z szacunkiem": 88% pozytywnych odpowiedzi
 • "Mój zespół dobrze ze sobą współpracuje": 85% pozytywnych odpowiedzi
 • "Praca, którą wykonuję jest ważna i przyczynia się do sukcesu firmy":  90% pozytywnych odpowiedzi

** średnia wartość przy pracy 3-zmianowej

Zwiedź naszą fabrykę z Profesorem Chrisem - youtuberem, który na swoim kanale przybliża kulisy pracy w warsztacie mechanicznym i który odwiedził naszą fabrykę w Jelczu - Laskowicach:

announcement.apply