Technik Utrzymania Ruchu

Toyota to solidna marka – zarówno jako producent samochodów, jak i pracodawca.

Jesteśmy znani z doskonałej organizacji pracy, a nasi pracownicy cenią sobie wzajemne wsparcie i pracę zespołową. (1) Toyota Motor Manufacturing Poland w Jelczu-Laskowicach produkuje nowoczesne napędy hybrydowe do samochodów Toyoty. Nowe projekt to nowe miejsca pracy, dlatego szukamy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Przygotowaliśmy ofertę dla doświadczonych kandydatów: elektryków, mechaników, mechatroników, którzy:

  • są specjalistami w zakresie maszyn z układami sterowania (PLC, CNC), posiadającymi praktyczną wiedzę z obszaru automatyki, robotyki, sieci przemysłowych, programowania sterowników i rozwiązywania problemów technicznych;
  • przygotowują i uczestniczą w instalacji nowych urządzeń;
  • ciągle doskonalą się i chętnie uczą innych oraz wspierają przełożonych w realizacji prac działu;
  • analizują i podsumowują dane oraz przygotowują raporty i je prezentują.

Co zyskujesz dołączając do zespołu Toyoty?

1. Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie u najlepszego pracodawcy w regionie. (2) Domyślamy się jak frustrujący jest bałagan i zła organizacja. Toyota szanuje pracę profesjonalistów i tworzy dla nich doskonale zorganizowane środowisko pracy.

2. Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie – już od 6550zł miesiąc. Nasze wynagrodzenia rewidujemy i podnosimy co rok.

3. Możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. W Toyocie nie tracisz czasu i energii na niepotrzebne problemy. Cenimy Twój czas i umiejętności.

4. Perspektywę rozwoju. Wdrażamy nowe technologie, a nasz zakład stale się modernizuje. Z nami nie będziesz stać w miejscu.

5. Pakiet benefitów, z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.: bezpłatna opiekę medyczną, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, świadczenia świąteczne i okolicznościowe.

6. Dostęp do dofinansowanej stołówki (3), pełnowymiarowej hali sportowej, siłowni i sauny japońskiej.

7. Pracę w systemie, za który przewidziany jest dodatek wysokości 10,5% wynagrodzenia zasadniczego (przykładowy grafik poniżej). (4)


Jak do nas dołączyć?

  • Wyślij aplikację - możesz zrobić to już teraz! Nie masz CV? Nie szkodzi – wszystkie dane możesz podać w formularzu aplikacyjnym online.
  • Poczekaj na kontakt z naszej strony - Umówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne, na którym Ty lepiej poznasz naszą firmę, a my Ciebie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Kliknij przycisk „aplikuj” by przejść do formularza zgłoszeniowego.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 602 795 127.

Nasi pracownicy z działu Rekrutacji są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.


Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć pod te linki:

www.toyotapl.com - strona internetowa polskich fabryk Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach

www.kierunektoyota.pl - strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom

Toyota: fabryka w Wałbrzychu - nasz fanpage na Facebooku


Źródła:

1) Na podstawie anonimowego, cyklicznego badania opinii pracowników (2018r.): „Mój przełożony traktuje mnie z szacunkiem”: 84% pozytywnych odpowiedzi; „Otrzymuję pomoc od moich kolegów z pracy, jeśli pojawiają się problemy”: 88% pozytywnych odpowiedzi

2) Według badania Kantar (listopad 2020), na podstawie 300 wywiadów telefonicznych; próba losowa spośród mieszkańców Wałbrzycha i okolic, w wieku 16 lat i więcej.

3) Orientacyjny koszt 2-daniowowego obiadu: 5-6zł

4) Przykładowy grafik pracy w dziale utrzymania ruchu:

announcement.apply